İletişim Formu

Sonbaharla Birlikte Tabiatta Gördüğünüz Değişiklikleri Anlatan Bir Kompozisyon Yazınız .


Sonbaharla Birlikte Tabiatta Gördüğünüz Değişiklikleri Anlatan Bir Kompozisyon Yazınız .

Yaz mevsimi yerini artık sonbahara  bıraktı . O sıcak yaz mevsimini , güneşi ve denizi çok özleyeceğiz . Sonbaharın gelmesi ile birlikte içimi bir hüzün kapladı .Çünkü sonbaharı çok sevmiyorum . Dışarıya baktığımda sararmış , solmuş yaprakları görüyorum . Ağaçlar yaprağını rüzgarın da gücü ile dökmeye başladı .   

Sonbaharın gelmesi ile yeşil alanlar artık yerini  solmuş alanlara bıraktı . Havalar da artık hafiften soğumaya başladı ve dışarıda fırtınalar esmeye başladı . Sonbaharın gelmesi ile  havalar soğuduğu için insanlar da artık yavaş yavaş  sonbahara uygun kıyafetlerini giymeye başladı . Göçmen kuşlar yavaş yavaş göç etmeye başladı . Meyveler hasat edilmeye başlandı ve hasat edilmenin son demleri artık  bu günler . Cevizler toplandı , elmalar toplanıyor , üzümler  toplandı ve daha birçok meyve hasat edildi .  Sabahları kalktığımızda artık havalar soğuduğu için üşümeye başladık . Dışarı çıktığımızda güneşin artık o sıcak yüzünü fazla görmüyoruz . Çünkü yaz mevsiminde güneşin sıcaklığını daha çok hissettiriyordu .

Artık güneş ile birlikte havanın o soğuk ayazı da yüzümüze vurmaya başladı .  Kısacası sonbaharın gelmesi  tabiatın görünümü de değişmeye başladı .

1 Yorum

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın. 

  1. Daha iyi olabilirdi doğrusu hiç beğenmedim sonbaharın gelmesiyle ilgili güzel şeyler yazaydınız daha iyi olabilirdi

    YanıtlaSil