Yaz Tatili Hakkında Kompozisyon Yazınız - Ders Türkçe

Aradığın Konuyu Yaz!

Beğenilen Yazılar

Yaz Tatili Hakkında Kompozisyon Yazınız

    0
Yaz Tatili Hakkında Kompozisyon Yazınız

İkinci dönemin sona ermesi ile ve karnelerin alınması ile başlayan yaz tatili her öğrenci gibi benim için de büyük bir mutluluktur . Yaz tatili denince akla dinlenme , denize girme , yaylalara piknik yapmaya gitme , bol bol kitap okuma , büyükleri ziyaret etme ve daha birçok şey gelir aklıma .

Ben bu tatilde ilk olarak bir haftayı yatarak ve dinlenerek geçirdim .  Daha sonra ailemle birlikte Karadeniz turu yaptık ve bir hafta boyunca Karadeniz Bölgesinin farklı şehirlerinde konakladık . Farklı yerleri görmek ve gezmek benim için çok eğlenceli olmuştu . Daha sonra dedemlerin yanına Kayseri'ye gittik ve orada da on gün kadar kaldık . Dedemin koyunları , inekleri , tavukları vardı . Kocaman bir çiftliğe sahip olduğu için burada da vakit çok çabuk geçmişti . Daha sonra tekrar İstanbul'a döndük . Çünkü babamın işi buradaydı . Geriye kalan günlerimde İstanbul'un tarihi ve doğal güzelliklerini gezdim . Arada vapurla deniz seyahati yaptım ve deniz kokusunu mis gibi içime çektim . Deniz kenarında saatlerce oturdum ve orada farklı kitaplar okuyarak vaktimi elimden geldiğince verimli geçirmeye çalıştım . Okul arkadaşlarım ile telefonda görüştüm ve onlara tatillerinin nasıl geçtğini sordum . Onlar da bana aynı şekilde sordular ve güzel telefon bağlantılarımız oldu ve arkadaşlarım ile muhabbetimi tatilde bile kesmedim .  Yeni bir öğretim yılına başlayacağım için çok heyacanlıydım.  


Şu anda okulların açılmasına çok az bir süre kaldı ve okulumu ve arkadaşlarımı artık çok özlemeya başladım . Yeni dönemde derslerime yine çok iyi bir şekilde çalışıp güzel bir yaz tatilini bekliyor olacağım . Şimdiden herkese kolay gelsin .
Hiç yorum yok:
Write yorum

YORUMLARINIZI YORUMLAMA BİÇİMİNİ "ANONİM" SEÇEREK İSİM, MAİL ADRESİ VB. YAZMAK İLE UĞRAŞMADAN KOLAYCA YAYINLAYABİLİRSİNİZ. KÜÇÜK BİR TEŞEKKÜRÜN BİLE BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ OLDUĞUNU UNUTMAYIN...

© 2014 Ders Türkçe. Designed by Kompozisyon Örnekleri
Powered by Blogger.