İletişim Formu

Teknoloji İle İlgili Kompozisyon Yazınız .


Teknoloji İle İlgili Kompozisyon Yazınız .

Teknolojinin yaşamımıza  girmesi ile yaşamımızda olumlu ve olumsuz değişiklikler meydana gelmiştir . Teknoloji  bize zamandan tasarruf sağladı , işlerimiz daha kısa sürede halledilmeye başladı yani bir taşla iki kuş vurmaya başladık  . Teknolojiyi bilinçli kullandığımız zaman ise daha çok fayda görürüz . Örneğin cep telefonunu kullanırken saatlerce bizi ilgilendirmeyen  haberlere , videolara bakarsak bu anlamda teknolojiden fayda görmemiş oluruz .

Ama işimiz ile ilgili konuyu telefonun internetinden baktığımız takdirde bizim için o telefon faydalı olmuş olur . Teknolojiyi her zaman  yerli yerinde kullanmak gerekir.  Teknoloji insanlığa çok büyük katkılar sağlamıştır. Yapılan teknolojik ürünler insanların hayatına büyük faydalar sağlamıştır . Örneğin ;  çamaşır makinesi , bulaşık makinesi sayesinde işler daha kısa sürede yapılmaya başlamış ve böylece zamandan tasarruf sağlanmıştır . Yine internet bankacılığı aracılığı ile başka  bir hesaba para aktarabiliriz , internetten alışveriş yapabiliriz ve daha birçok fayda görebiliriz .  Üretilen teknolojik ürünler insanlığa zarar vermemelidir . İnsanlık faydasına olan ürünler yapılmalıdır .

Saatlerce telefon, bilgisayar, laptop, tablet, televizyon karşısında durmamalıyız .  Çünkü bunlar karşısında saatlerce durmak sağlığımıza olumsuz yönde etki eder . Bunun için he zaman bilinçli kullanıcı olmalıyız .

9 Yorum

Yorumlarınızı yorumlama biçimini 'Anonim' seçerek isim, mail, adresi vb. yazmak ile uğraşmadan kolayca yayınlayabilirsiniz. Küçük bir teşekkürün bile bizim için çok önemli ve değerli olduğunu unutmayın. 

 1. Yanıtlar
  1. Abi niye bu kadar depresifsin sadece mutlu ol anda kal abi

   Sil
 2. kötü olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

  YanıtlaSil
 3. Bence güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
 4. Bence güzel olmuş :)

  YanıtlaSil
 5. GüzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeL oLmuş

  YanıtlaSil
 6. Biraz daha fazla fikirler paylaşın.

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel olmuş ellerine sağlık güzel olmuş👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

  YanıtlaSil