Uzaktaki Bir Akrabaya Mektup Yazınız.

 Uzaktaki Bir Akrabaya Mektup Yazınız.

 

Bizi her zaman koruyup kollayan ve zor zamanlarda yanımızda olan, maddi ve manevi desteğini bizden hiçbir zaman esirgemeyen sevgili halam! Sana bu mektubu  köy evimizden yazıyorum. Bugün hafta sonu olduğu için babam bizi buraya getirdi. Şu anda Ramazan ayında olduğumuz için hafta sonu orucumuzu burada tutarak geçirelim dedik.  Keşke sen de burada olsaydın da bizimle birlikte iftar açsaydın. Ne çok isterdim burada olmanı kıymetli halam. Biliyorum sen de bizimle olmak isterdin ama görevin gereği Almanya’da olmak zorundasın. 


Nasılsın  güzeller güzeli halam işlerin nasıl gidiyor? Doktorluk çok zor bir meslek ama sen mesleğinde çok iyi olduğun için ve şefkatli olduğun için eminim hastaların seni çok seviyordur. Onlara elinden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorsundur. Buraya ne zaman geleceksin, seni hepimiz çok özledik. Hastanede vakit nasıl geçiyor? Biliyorum işin çok zor ama yine de gün içinde neler yaptığını çok merak ediyorum. Ayrıca ben de biraz büyüdüğüm zaman senin ziyaretine gelmek istiyorum. Almanya’nın nasıl bir ülke olduğunu merak ediyorum. İnşallah ben de senin gibi çalışkan ve başarılı bir doktor olurum. 


Sağlığına dikkat et, kendini çok sev ve koru çünkü biz seni çok seviyoruz. Sen de bana yaz canın halam olur mu?  Seni Allah’a emanet ediyorum. Babam ve annem de seni çok öpüyor ve bir an önce gelsin artık da özlem giderelim diyor. Ara tatil de gel olur halam?  Seni çok seviyorum. Yeğenin Merve.

 

0 Comments:

Yorum Gönder

Deneme