Filistinli Kardeşlerimize Mektup

 Filistinli Kardeşlerimize Mektup


Ne pahasına olursa olsun İsrail zulmüne karşı direniş gösteren, binlerce çocuğunu, binlerce insanını kaybeden sevgili ve kıymetli Filistinli kardeşlerim!

Yetim bir kederin gölgesi var kalbimde. Sizi düşündükçe, yaşadıklarınızı televizyon ekranlarınızda izledikçe canım yanıyor, kalbim acıyor ama elimizden bir şey gelmemesi beni çok üzüyor annelerim, abilerim, ablalarım, kardeşlerim... Keşke Müslüman ülkeleri bir araya gelip o zalimleri zulmüne uğratsak. Keşke daha gelişmiş bir ülke, gelişmiş bir Müslüman coğrafyası olsaydık da sizler de acı kayıpları yaşamak zorunda kalmasaydınız ve birlik, beraberlik ve dayanışma içinde yaşamaya devam edilseydi.


İncittiler, üzdüler sizi o zalim İsrail, o hain İsrail, O insanlıktan nasibini almamış ülke!

Haksızlığa ve zulme karşı direnişiniz bir onurlu duruş örneğidir. Kendi topraklarınızdan sürgün edilmeye çalışılmanız insanlığın bittiği noktaya geldiğinin göstergesidir. Hastanelerinizi bombaladılar, evlerinizi yakıp yıktılar ve utanmadan, zalimliklerine devam eden İsrail Devleti elbet bir gün hesap verecek ve kimsenin yaptığı yanına kalmayacaktır.

Onurlu duruşunuz tüm dünyaya örnek oldu. Asil insanlar!


Çektiğiniz acıları biz düşündükçe üzülüyoruz ama siz bunu yaşıyorsunuz hem de canınız yana yana, kayıplarınız her geçen gün arta arta. Allah o zalim İsrail ülkesine hak ettiği cezayı en kısa zamanda versin ve kendilerini seçilmiş ülke olarak gören, kendilerini seçilmiş din olarak gören bu zalimleri zulmüne Uğratsın ve Kahhar ismiyle kahr-u perişan eylesin inşallah.


Ülkemiz size her zaman kucak açmakta ve sizin için elimizden gelen her türlü insani yardımı yapmaya hazır olduğumuzu bilin can kardeşlerim. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin onurlu askerleri sizlere yardım etmek için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Kapımız her zaman size açık olacaktır ve sizi bağrımıza basacağımız asla unutmayın can yoldaşlarımız, din kardeşlerimiz. Çocuk kardeşlerimiz, çocuk arkadaşlarımız yüreğimiz sizin için atıyor. Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a emanet olun. Umarım savaş bir an önce son bulur ve kendi ülkenizde yaşamaya devam edersiniz.

0 Comments:

Yorum Gönder

Deneme