Doğada Sessiz Bir Kaçamak Mı Sizi Daha İyi Dinlendirir, Yoksa Şehirde Kültür Turu Yapmak Mı? Hangisi Daha Enerji Verir Konulu Konuşma

 

Doğada Sessiz Bir Kaçamak Mı Sizi Daha İyi Dinlendirir, Yoksa Şehirde Kültür Turu Yapmak Mı? Hangisi Daha Enerji Verir Konulu Konuşma


Doğada sessiz kaçamak yapmak ya da şehir turuna çıkıp çıkmamak kişinin kendi zevkine göre değişen bir durumdur. Ben doğayı da , doğa ile baş başa kalmayı çok severim ama bu ikisinin arasında şehir turuna çıkıp kültür turu yapmayı daha çok isterdim. Çünkü doğada istediğim zaman gezintilere çıkabilir, kendimi dinleyebilirim ama şehirde kültür turuna çıkmak beni daha aktif kılar ve daha yeni şeyler öğrenirim.


 Tarihi yerlere gitmek, oraları gezmek, görmek, tarihin kokusunu almak bana güç veriri ve kendimi daha mutlu ve daha iyi hissederim. Böylece daha enerjik olurum. Gittiğim şehrin gezilecek her yerini gezerim. Yeni bilgiler öğrenirim, yeni yerler gezmiş olurum ve bu da beni hem daha kültürlü, hem daha dinç yapar. Bir kere gezmek başlı başına keyifli bir iştir zaten. Hele  bir de kültür turuna çıkıyorsanız bu beni daha da eğlendirir ve unutamayacağım güzellikler yaşarım. 


Hem de farklı yerler, farklı dokular, farklı lezzetler kişiyi daha aktif kılar. Bunun için tabi ki de şehirde kültür turuna varım. Kesinlikle kültür turu daha eğlenceli olur diyorum. Anlatacaklarım bunlardır. Dinlediğiniz için teşekkür ediyorum.

0 Comments:

Yorum Gönder

Deneme