Yeni Yılda Nelerin Olmasını İstersiniz? Bu Konuda Bir Yazı Yazınız.

Yeni Yılda Nelerin Olmasını  İstersiniz? Bu Konuda Bir  Yazı  Yazınız.

2018 yılı artık geride kaldı .  Şimdi 2019  yılı zamanı .  Umarım bu yıl geçen yıla göre daha iyi geçer . 2019 yılı barış  ve huzur yılı olsun . Savaşlar son bulsun , açlık son bulsun ,  kadın cinayetleri son bulsun . İnsanlar daha fazla empati kurma becerisine sahip olsun . Kimse kimseyi kırmamaya  çalışsın .

Kalpler kazanılsın , kalpler kırılmasın . Ülkemiz daha gelişmiş ve daha aydın bir ülke haline gelsin . İnsanlarımız doğaya ve çevreye zarar vermeyen bilinçli insanlar olsun ve bu bilinçli  insanların sayısını her geçen gün artsın . Ülkemde kitap  okuma oranı gelişmiş ülkelerdeki gibi yüksek olsun . Ülkemi tehdit eden her türlü iç ve dış terör örgütleri yok olsun ve ülkemizi yok etmeye çalışanlara karşı her zaman olduğu gibi  milli birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olmaya devam edelim .  Ailemiz yanımızda olsun, akrabalarımız bize destek olsun . Sevdiğimiz insanlara bize ihanet etmesin . Güvenilir insanlar çoğalsın, doğru ve dürüstlük insanlarda daha fazla olmaya başlasın . İnsanlar kendi sağlıklarını korumak için her gün düzenli olarak spor yapsın . Böylece sağlıklı nesiller ortaya çıksın . Bilim  ve teknolojide daha fazla ilerleme kaydedelim .

Demokrasiye ve cumhuriyete daha çok sahip çıkılsın . Adalet, eşitlik,  insan hakları daim olsun . Kimsenin bu yıl ve gelecek yıllarda burnu bile kanamasın, kimse acı çekmesin, kimse üzülmesin ve herkes mutlu , mesut yaşamaya devam etsin

0 Comments:

Yorum Gönder

Deneme