Annemi Örnek Alıyorum Çünkü Konulu Kompozisyon Yazınız.


Annemi Örnek Alıyorum Çünkü Konulu Kompozisyon Yazınız.

Anneler dünyanın en  fedakar, en cefakar insanlarıdır.  En zor  işleri yapan ve sabahtan akşama kadar hiç durmadan çalışan canlarımızdır. Annemi örnek alıyorum çünkü  annem  beni ve kardeşlerimi koşulsuz seven ve bize  sevildiğimiz hissettiren en önemli varlığımdır. Annemi örnek alıyorum çünkü annem  karşılık beklemeden bize her türlü hizmeti yapan ve bundan da zevk alan  tek insan.

Annemi örnek alıyorum çünkü çocuklarını canından çok seven, onlara gözü gibi bakan ve onlara kimsenin vermediği değeri veren dünyadaki tek varlıktır belki de. Annemi örnek alıyorum çünkü annem benim her şeyim, kıymetlim,  en sevdiğim,  zahmetimi çeken kişidir. Annemi çok seviyorum çünkü  hayatın zorluklarına rağmen yılmadan bize bakan, çalışan ve  bizim için canını feda etmeye hazır olan  yegane varlıktır. Onu çok seviyorum ve ona çok değer veriyorum çünkü o annelik  gibi çok zor bir sorumluluğu üstleniyor ve bu durumdan da rahatsız olduğunu bir gün olsun görmedim. Bana ve kardeşlerime her gün ders çalıştırıyor. İnsanlara iyi davranmamız gerektiğini ve her şeyden  önce  iyi ve güzel ahlaklı olmamızı söylüyor ve bunu bize öğretiyor.

Yalan söylemiyor, kimsenin güvenini kırmıyor, emanete asla ihanet etmiyor. Çünkü o harika bir kadın ve harika bir anne. Annemi çok  seviyorum çünkü o  benim için bulunmaz bir değer ve dünyanın en değerli hazinesidir.

0 Comments:

Yorum Gönder

Deneme